Ile kosztuje Mentat?

Mentat rozwiązuje różne problemy biznesowe i stąd też jest systemem bardzo zróżnicowanym. Składa się z wielu niezależnych produktów, z których każdy może pracować niezależnie lub łącznie z innymi. Analogicznie, każdy z produktów występuje w kilku wersjach, zależnie od ilości dostępnych opcji.

Koszt oprogramowania zależy więc od potrzeb. Dokładnie określając potrzeby, uzyskujemy listę elementów niezbędnych do realizacji celu biznesowego. Jeżeli fragment systemu został zaprojektowany nieoptymalnie, niż wynikałoby z analizy, modyfikujemy go. Oprogramowanie Mentat tworzone jest pod specyficzne potrzeby i wymogi biznesu.

Specyfika branży wymaga by rozwiązania pracowały w pewien określony sposób. Tworząc usługę internetową zastanawiamy się jak uzyskać najlepszy efekt marketingowy i wysoką użyteczność końcowego rozwiązania.

Na wycenę rozwiązania składa się kreacja (projekt graficzny), oprogramowanie (system Mentat) oraz koncepcja marketingowa. Tworząc serwis myślimy o tym jaki przyniesie on efekt na odbiorcy. Celem witryny jest pozyskanie klienta. Cel uzyskujemy etapowo: projekt, budowa, promocja.

Zachęcamy do kontaktu.

Copyright © 2019 by Mentat. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.